info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Par labākajiem spēlētājiem savās komandās pārbaudes turnīrā atzīti livonieši

5.04.2014

RFC ”Livonia” pārstāvji Norberts Bekmanis un Reinis Pepa tika atzīti par labākajiem spēlētājiem attiecīgi Latvijas A un Latvijas B komandās sešu komandu pārbaudes turnīrā regbijā 7, kas sestdien 5. aprīlī risinājās ”Depo” laukumā Siguldā un bija viena no izlases pārbaudēm gatavojoties Eiropas čempionātam A divīzijā, kas jūnija vidū notiks Kauņā.

RFC ”Livonia” regbija 7 trenera Edmunda Ščavinska pārraudzītās izlases komandas ieguva pirmo un trešo vietu. Latvija A dramatiskā finālmačā ar 22:21 pārswpēja Šauļu ”BaltRex”, bet Latvija B cīņā par trešo vietu – ar 19:14 Lietuvas U19 izlasi.

Finālā pirmie vadībā izvirzījās latvieši, bet ”BaltRex” guva izlīdzinājumu 7:7, taču Kristaps Bērziņš izdarīja piezemējumu pa malu, un rezultāts kļuva 12:7. Līdz pārtraukumam pretiniekiem izdevās izrāviens flangā un piezemējums pa vidu, kas deva 14:12 ”BaltRex” labā. Otrajā puslaikā vēl vienu piezemējumu veica Bērziņš – 17:14, bet pretinieki vēlreiz pārņēma vadību 21:17, kuru gan noturēt nespēja, un ar 22:21 uzvaru svinēja Latvijas komanda.

”Vēl nav sasniegta nepieciešamā fiziskā forma. Sākām agri arī gatavošanos sezonai,” tieši par izlases kandidātu pulkā esošajiem ”Livonia” pārstāvjiem sacīja Ščavinsks. ”Pagaidām ir sportiskās formas bedre, taču gan jau ar laiku izlīdzināsies.”

Spēlē par piekto vietu ”Fēnikss” ar 29:19 uzvarēja Latvijas U19 izlasi.

Valters Nikans, RFC ”Livonia” preses sekretārs

Foto: Jeļizaveta Iļjina