info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Pludmales regbijā Rīgā ceturtā, sestā un devītā vieta

16.08.2016

Ar dažādām sekmēm divas puišu un viena meiteņu RFC “Livonia” komandas “Livonia Melnās panteras”, “Hansaflex/Livonia” un “Livonia/Vidzeme” piedalījās pludmales regbija sacensībās Ķīpsalā “Selenas kauss”, kas risinājās Rīgas svētku ietvaros, ieņemot attiecīgi ceturto, sesto un devīto vietu.

Meiteņu komanda “Melnās panteras” cīnījās vissekmīgāk, negriežot ceļu nedz uzvarētājām, nedz pastarītēm. Un tāpēc viņām augstā ceturtā vieta sešu vienību konkurencē.

Savukārt kungu konkurencē piedalījās deviņas vīriešu komandas. Kā jau bīčregbijā ierasts, visas spēles uz trim laukumiem aizritēja divreiz piecu minūšu puslaikos, bez soda un realizācijas sitieniem, skaitot tikai piezemējumus. Cīņas bija dinamiskas un acij tīkamas, tiesa, brīžiem pat izejot no regbija noteikumu rāmjiem, taču liekie asumi tika prasmīgi noslāpēti no tiesnešu puses ar dzeltenas un pat sarkanas krāsas kartītēm. Kopumā vērtējot, gan dominēja patiess ovālās bumbas aizrautīgu sacensību gars, par ko paldies rīkotājiem!

Pirmo vietu “Selenas kausā” izcīnīja Baldones “Cietie rieksti”, kuru rindas šoreiz kuplināja arī mūsu Valters Raņķis. Jāpiebilst, ka baldonieši savās rindās apvienoja gan vecos turienes iedzīvotājus, gan jaunos, turnīrā nezaudējot nevienā spēlē.

Šīs sacensības ar laiku varētu kļūt par tradicionālu Rīgas svētku sastāvdaļu, taču jau pirmā reize bija pietiekami prasmīgi noorganizēta. Mērosimies spēkiem atkal pēc gada, kad noteikti visas trīs mūsu komandas spēs uzrādīt daudz labākus rezultātus!

Foto Z. Zālmanis (RFC LIVONIA)