info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Regbija laukums vairāk pierasts nekā stumšana

15.12.2013

RFC ”Livonia” komanda ieņēma trešo vietu vieglās automašīnas stumšanā, kas papildināja izdevuma ”TopGear” šovu, kas svētdien, 15. decembrī risinājās pie tirdzniecības centra ”Alfa” galvenās fasādes.

Bruno Vanags, Pāvels Tulubjevs, Viesturs Vārpa un attēlā nesaskatāmais Kristaps Martinsons (mašīnas labajā pusē) ar startu no vietas ”Škodu” ar iekšā sēdošu ”drošs paliek drošs” bremzētāju, 20 metrus nostūma velnišķīgās 6,66 sekundēs. Tas bija par 14 sekundes simtdaļām ilgāk nekā ”Miesnieku” komandai un par 68 sekundes simtdaļām lēnāk nekā labākā rezultāta īpašniekiem LMT/”Ežiem”. Ceturto vietu četru Latvijas regbija komandu konkurencē ieguva LSPA/”Baldone”, ko livonieši apsteidza par 54 sekundes simtdaļām.

Klimats nedēļas vienīgajā brīvdienā īpaši nelutināja, jo bija visai nepatīkams – drēgns, mitrs, spēcīgi apmācies. Šo konkursu rīkoja ”TopGear” Lietuvas nodaļa. Sākotnēji izplatītajā rīkotāju informācijā gan bija vēstīts, ka mašīnu vajadzēs stumt piecreiz garākā distancē – 100 metru uz ko ”Livonia” arī bija gatavojusies koncentrējoties uz lielāku izturību ne sprintu.

”Redzam, ka ir vēl mums uz ko tiekties,” pēc mačiem noteica RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs. Pasākumu viņš nosauca par lietderīgu, jo tā bija laba iespēja Latvijas regbija komandām sevi pareklamēt arī ārpus spēles laukuma.

Valters Nikans, RFC ”Livonia” preses sekretārs

Foto: Zigismunds Zālmanis (”Nikon”)