info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Secinājumi pēc jaunatnes komandu pasākuma: vasarā var būt pārsteigumi

16.02.2014

Latvijas jaunatnes čempionātā šajā sezonā varētu būt patīkami pārsteigumi – pēc sestdien notikušā jauniešu komandu pasākuma secināja RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs.

Upesciema stadionā 15. februārī notikušajā pasākumā pirmo reizi tikās abas atsevišķās kluba jauniešu grupas – no Upesciema/Garkalnes un Jaunpiebalgas, kas darbojas trenera Ulda Ozoliņa vadībā. ”Ir milzīgs prieks, ka pēc divu gadu ilgiem cīniņiem beidzot sāk kaut kas veidoties jauniešu jomā un varam aizvadīt pat paši savas sacensības,” sacīja Valdavs. Turnīrā bija pārstāvētas ”Livonia” U-13, U-15 un U-17 komandas, kā arī meiteņu un sieviešu komanda, kopā apmēram 40 regbistu. Piedalījās arī viena pieaicinātā komanda – Aivara Krūmiņa vadītā AK ”Virtus” U-17 komanda.

”Rezultātus mēs nefiksējām. Un tie arī šoreiz galīgi nebija svarīgi. Baudījām regbiju kā spēli. Var teikt, ka visās spēlēs uzvarēja draudzība,” sacīja Valdavs.. ”Bija dažādi mači – piemēram, meitenes spēlēja pret U-13, bija arī jaukto komandu sacensība – Jaunpiebalgas virziens pret Garkalnes virzienu. Pasākums noslēdzās atpūtas centrā ”Lido” ar garšīgām vakariņām.”

”Domāju, ka var iznākt ļoti laba Jaunpiebalgas un Garkalnes apvienotā meiteņu komanda, kas varētu sagādāt pozitīvu pārsteigumu, ja piedalīsies Latvijas jauniešu čempionātā,” secināja kluba prezidents.

Ar jauniešu regbija pasākumu RFC ”Livonia” ziemas kalendārs tikai uzņem apgriezienus. 21. februāra vakarā Olimpiskajā sporta centrā Rīgā paredzēts miniturnīrs regbijā 7 ar četru komandu piedalīšanos ”Livonia Winter Cup 7s”, marta sākumā turpat – pārbaudes spēle starp ”Livonia” un Šauļu ”BaltRex”.

Valters Nikans, RFC ”Livonia” preses sekretārs

Foto: Jeļizaveta Iļjina