info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Septītniekā” vicečempionu tituls un bronza; rindas kārtībā – spēcīgā TOP līga

30.07.2019

RFC ”Livonia” pirmā komanda “Jūrmala/Livonia” šogad Latvijas čempionātā regbijā 7 tika pie vicečemionu titula, bet “Garkalne/Livonia” izcīnīja bronzas godalgas. Tagad “livonieši” atkal “pārslēdzas” uz lielo regbiju, kur tos gaida debija Baltijas TOP līgā.

Lai tiktu pie kārotā Latvijas čemionu dēļa, Latvijas čempionāta otrajā posmā Baldonē “livoniešu” septītnieka galvenajai komandai bija jāuzvar, kā arī jācer uz sīvāko konkurentu “Miesnieki/Ķekava” klupienu jau pusfināla stadijā.

Priekšsacīkstēs “Jūrmala/Livonia” ar 31:7 apspēlēja “Miesnieki/Baldone”, bet ar 12:24 zaudēja Regbija klubs ”Eži” / Rugby club “Eži”. Trešajā spēlē ar 41:5 sagrauts “Fēnikss”, kas nozīmēja, ka pusfinālā būs jātiekas ar “Miesnieki/Ķekava”, kas uzvarēja savā grupā.

Pusfinālā otrajā puslaikā “livonieši” izvirzījās vadībā ar 7:0, bet tad pretiniekiem izdevās divreiz ienest bumbu “Jūrmala/Livonia” piezemējuma zonā – sāpīgs zaudējums ar 7:10 un vicečempionu tituls. Vēlāk jau cīņā par trešo vietu “Jūrmala/Livonia” ar 29:12 revanšējās “Ežiem”, izcīnot mazo bronzu otrajā posmā.

Tikmēr patīkami otrajā posmā nospēlēja “Garkalne/Livonia”, kas līdz ar to kopvērtējumā tika pie bronzas. Savā apakšgrupā “livoniešu” otrā komanda ar 36:7 sagrāva RK Jūrmala, bet ar 0:38 piekāpās “Miesnieki/Ķekava”. Pēc tam pusfinālā ar 33:22 pieveikti “Eži”, bet finālā spraigā cīņā ar 14:38 piekāpās jaunajiem čempioniem “miesniekiem”.

Paralēli notiekošajā Latvijas čempionātā regbijā 7 U16 2. posmā “livonieši” ar 5:31 piekāpās “Eleja Transact Pro”, savukārt ar 0:22 “Baldone”/”Miesnieki”, bet aiz sevis atstāja “RFS Eži”, ko pārspēja ar 19:12. Latvijas čempionāta kopvērtējumā jaunā komanda, kas izveidota vien trīs mēnešus atpakaļ, ieguva 3. vietu, paliekot aiz Eleja Transact Pro un Baldone/Miesnieki.

Šajā nedēļas nogalē RFC “Livonia” aicina savus biedrus, atbalstītājus un draugus uz Upesciema stadionu, kur 27. jūlijā notiks tradicionālais “Garkalnes kauss 10” un “Livonia” uzsāktā “Ģimenes dienas” projekta vasaras pasākums.

Savukārt pamatsastāva spēlētājiem šī un nākamā nedēļa aizritēs intensīvos treniņos, lai nākamnedēļ godam debitētu Baltijas TOP līgā. “Livonia” labākie spēki 3. augustā viesosies Šauļos, debijas spēlē tiekoties ar “Vairas-Kalvis”. Savukārt vēl pēc nedēļas gaidīsim visus “Livonia” draugus un atbalstītājus uz Upesciema stadionu – pirmajā mājas spēlē TOP līgā uzņemsim “Šiauliai”.