info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” jaunie regbisti izcīna medaļas Pēterburgā

30.01.2018

RFC “Livonia” jauno regbistu izlase pagājušās nedēļas nogalē izcīnīja bronzas godalgas prestižā turnīrā Sanktpēteburgā U-12 vecuma grupā.

Pagājušā gada rudenī “Livonia” U-12 regbisti labi sevi parādīja turnīrā Prāgā, kur arī saņēma uzaicinājumu no Krievijas puses viesoties Sanktpēterburgā. Turnīrs, kurā vairākās vecuma grupās uzaicinātajām ārzemju komandām bija iespēja samērot spēkus ar spēcīgākajām Krievijas komandām, bija veltīts Ļeņingradas blokādes pārraušanas gadadienai.

“Livonia” uz turnīru devās ar sava kluba U-12 izlasi, kuras kodolu veidoja U-11 un U-12 gadus vecie regbisti no komandām Jaunpiebalgā un Ķengaragā. Turnīra pirmajā dienā apakšgrupu cīņās “Livonia” uzvarēja mājinieci Sanktpēterburgas “Štorm”, tad nācās atzīt spēcīgās Zeļenogradas komandas pārākumu (Zeļenogradas komanda vēlāk uzvarēja turnīrā), bet trešajā mačā smagā cīņā uzvarēta Losino Petrovskas sporta skolas komanda.

Pēc izcīnītās otrās vietas savā apakšgrupā nākamajā dienā pusfinālā bija jātiekas ar citu Sanktpēterburgas klubu “Primorec”, kura jauniešu komandām ir sasniegumi daudzos turnīros. Jaunie “livonieši” cīņas gaitā tehnisku kļūmju dēļ neizmantoja vairākas savas iespējas, par ko nācās smagi samaksāt spēles izskaņā. Pēdējās sekundēs, kad rezultāts bija neizšķirts, “Primorec” spēlētāji “atrada caurumu” “Livonia” aizsardzībā un izdarīja uzvaru nesošo piezemējumu.

“Livonia” U-12 komanda pēc zaudējuma parādīja raksturu un saņēmās spēlei par trešo vietu. Šajā cīņā “livonieši” sevi apliecināja treneriem, nedodot nekādas cerības Narofaminskas komandai un izcīnot bronzas godalgas.

“Jaunajiem regbistiem šī bija neatsverama pieredze, jo turnīra sportiskais līmenis bija ļoti augsts. Ja salīdzina ar citiem turnīriem, tad arī sacensību organizēšana bija ļoti augstā līmenī, tāpēc jaunie regbisti un treneri varēja izbaudīt visu regbija burvību. Tagad “Livonia” jaunie regbisti katrs atgriezīsies savā “bāzes” vietā un gatavosies sezonai. Turpmāk arī plānojam uz lielajiem starptautiskajiem turnīriem veidot šāda veida kluba izlasi, kas būtu papildus stimuls reģiona spēlētājiem censties rādīt sniegumu, lai tiktu šajā komandā,” pēc turnīra sacīja “Livonia” prezidents Vigo Valdavs seniors, izceļot treneru Aivara Krūmiņa un Ulda Ozoliņa paveikto ziemas treniņos.